Ubytování na chalupě - Třeboňsko - jižní Čechy

Hledáte dovolenou na chalupě, která by byla umístěna v přírodě a přesto nedaleko města a další zábavy? Přijměte pozvání do klidné atmosféry chalupy v Domaníně,  která se nachází v srdci pohádkové přírody CHKO Třeboňsko. Okolí chalupy obklopují typické jihočeské rybníky a říčky, husté lesy, rozkvetlé louky a cyklostezky.Chaty, chalupy - pronájem chalupy na Třeboňsku

Chalupa Říše je umístěna v typické jihočeské zástavbě, v srdci malebné vesničky Domanín. Objekt chalupy je nově zrekonstuovaný. Chalupu obklopuje velká zahrada, která je Vám k dispozici. Zde můžete posedět nebo si v zahradním krbu grilovat maso a další dobroty.

Pronájem chalupy Jižní Čechy

Chalupa v Domaníně je přímo ideální pro rodinnou dovolenou s malými dětmi, pro romantické ubytování ve dvou, ale také pro pořádání firemních akcí. V chalupě najdete rodinné apartmány nebo pokoje pro 2 až 4 osoby. Všechny apartmány a pokoje mají vlastní koupelnu s WC, apartmány mají navíc vybavenou kuchyňku.

Návštěvníci pokojů mají k dispozici lednici a rychlovarnou konvici, hrníčky, sklenky a lžičky přímo na pokoji. Pro skvělé snídaně a další stravování pak můžete využít naší zastřešenou zahradní hospůdku.

Další vybavení chalupyChalupa k pronájmu, levné ubytování na chalupě - Třeboňsko

 • úschovna kol pod střechou
 • WiFi připojení k internetu zdarma
 • parkování pro apartmány je v uzavřeném dvoře s kamerovým systémem
 • parkování pro pokoje je na parkovišti před areálem penzionu
 • zahrada se zahradním krbem, na kterém si můžete grilovat a péct dobroty
 • dětské hřiště pro nejmenší před penzionem
 • pergola s posezením a možností občerstvení

Okolí chalupy dále nabízí možnost cykloturistiky, turistiky, sportovního rybolovu, v zimních měsícíh pak běžkování nebo turistiku na sněžnicích.

Chalupa k pronájmu

Jsme schopni pro Vás rezervovat celý objekt chalupy, např. pokud přijedete větší parta přátel, pro firemní akce nebo dovolená několika rodin. Neváhejte se nás zeptat na cenu, kterou pro Vás v tomto případě připravíme na míru.

Rezervace ubytování na chalupě

 

AKCE ČERVENEC 2018

V měsíci červenci Vás v Třeboni čeká NĚKOLIK zajímavých a velkých akcí:

 • koncerty Lucie Bílé nebo Jakuba Smolíka
 • Třeboňský divadelní festival
 • Třeboňský nocturna
 • Koncerty Okolo Třeboně
 • Historické slavnosti Jakuba Krčína
 • Pivovarské slavnosti

Přijeďte si k nám do penzionu Říše odpočinout a načerpat síly.

více

Festival Okolo Třeboně 2018

Festival Okolo Třeboně patří mezi tradiční festivaly u nás. Nenechte si ho ujít a přijeďte k nám do Třeboně, kde léto začíná dříve. Levné ubytování najdete u nás v penzionu Říše.

více

Historické slavnosti Jakuba Krčína 2018

Přijeďte si do Třeboně užít trochu historie a zábavy při Historických slavnostech Jakuba Krčína, které se budou konat o víkendu 20. - 21. července 2018.

více

Pohádkový Chlum, 30. 7. - 3. 8. 2018

Čeká vás celodenní program pro děti - každý den jiná hraná pohádka, denní i noční pohádkový les, pěvecká soutěž „Zpívající ŽÁBA“ a spousty soutěží nejen na břehu, ale i ve vodě, pohádkové dílny pro nejmenší, pohádkové diskotéky a mnoho překvapení.

více

AKCE V ROCE 2018

Na jaké kulturní akce se můžete těšit v roce 2018?

Už známe termíny některých kulturních akcí, které se budou konat třeba při té váší dovolené v Třeboni.

 

Rezervujte si ubytování co nejdříve! Těšíme se na Vás.

více

Jak je u nás v Třeboni?

 

VIDEO z penzionu

Víkend pro dva

Užijte si skvělý romantický pobyt pro dva v romantickém městě Třeboň. Nabízíme Vám ničím nerušený romantické ubytování na klidném místě, v romantickém penzionu Říše obklopený přírodou, lesy a rybníky.

Tipy pro volný čas

úvodfotogalerieceníkkontaktypobytyFacebookYouTube
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím