Sport

Tenis

Tenis si můžete v Třeboni zahrát na čtyřech místech. Jedná se o tenisové kurty v SOU rybářském, TJ Jiskra, tělocvična v Lázních Aurora a tenisové kurty a tenisová hala Bertiných lázních Třeboň.

Adrenalinový sport

Vstupy na aquazorbing a do lanového parku (cca 45 min.), 18 originálních lanových překážek, 3 lanovky (až 30 m), zkušený profesionální instruktor k dispozici.

Paintball v Třeboni

Paintball je skvělá aktivní hra. Hřiště najdete nedaleko obce Nová Hlína, 5 km od historického města Třeboně. Ubytování najdete zase v našem penzionu Říše.

Lyžování v okolí Třeboně

Pokud si chcete zalyžovat, pak 37 km od penzionu Říše najdete sjezdovku Hradiště u Nové Bystřice nebo se vydejte o kousek dál na Lipno, do Skiareálu.

Tandemové seskoky padákem

Seskok padákem s instruktorem. Seskoky jsou prováděny na letišti Planá u Českých Budějovic z letadla.

Festival Okolo Třeboně 2019 - KONCERTY

Festival Okolo Třeboně patří mezi tradiční festivaly u nás. Nenechte si ho ujít a přijeďte k nám do Třeboně, kde léto začíná dříve.

 

Levné ubytování najdete u nás v penzionu Říše.

více

VELIKONOCE 2019 v Třeboni

V roce 2019 Velikonoční pondělí vychází na
22. dubna 2019.

Před velikonočním víkendem mají děti a studenti 2 dny prázdniny, ty vycházejí na čtvrtek a pátek. Velký Pátek se stal navíc i státním svátkem, takže si Velikonoce prodloužíme o jeden den navíc!

více

AKCE V ROCE 2019

Na jaké kulturní akce se můžete těšit v roce 2019?

Už známe termíny některých kulturních akcí, které se budou konat třeba při té váší dovolené v Třeboni.

 

Rezervujte si ubytování co nejdříve! Těšíme se na Vás.

více

Jak je u nás v Třeboni?

 

VIDEO z penzionu

Víkend pro dva

Užijte si skvělý romantický pobyt pro dva v romantickém městě Třeboň. Nabízíme Vám ničím nerušený romantické ubytování na klidném místě, v romantickém penzionu Říše obklopený přírodou, lesy a rybníky.

Tipy pro volný čas

úvodfotogalerieceníkkontaktypobytyFacebookYouTube
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím