Archiv akcí

Otevírání lázeňské sezony v Třeboni, 26. května 2018

Otevírání lázeňské sezony v Třeboni, 26. května 2018

O víkendu, 26. května 2018, proběhne v Třeboni oslava na počest OTEVÍRÁNÍ LÁZEŇSKÉ SEZONY v Třeboni. Těšit se můžete na celodenní probram v lázeňském parku Aurora, na večerní koncert Anety Langerové a Monkey Business.

Kulturní akce v Třeboni - KVĚTEN 2018

Kulturní akce v Třeboni - KVĚTEN 2018

V měsíci květnu si určitě nenechte ujít festival animovaných filmů AniFilm, který se v Třeboni koná již po osmé. Jeho předchůdcem byl AniFest. Vyrazit můžete na 19. ročník cykloturistické jízdy Jaro na Blatech a na konci května pak můžete otevřít lázeňskou sezonu v Třeboni.

Kulturní akce v Třeboni -  ČERVEN 2018

Kulturní akce v Třeboni - ČERVEN 2018

Během pěti červnových víkendů můžete navštívit několik zajímavých akcí: závody na Dračích lodích, Truck Show Lužnice a festival Okolo Třeboně. Vyberte si některý z víkendů a přijeďte si do Třeboně odpočinout a pobavit se.

Zimní Třeboňská nocturna 2017 / 2018

Zimní Třeboňská nocturna 2017 / 2018

Třeboňská nocturna se staly již tradicí v Třeboni. Nejdříve jsme je mohli zažít v letních měsích a díky své oblíbenosti se pořadatelé rozhodli v pokračování i zimních měsících. První koncert začíná 19. října 2017, poslední se koná v příštím roce, 22. března 2018.

Kulturní akce v Třeboni -  DUBEN 2018

Kulturní akce v Třeboni - DUBEN 2018

V měsíci dubnu Třeboňské cyklostezky vítají milovníky kol a sportu. V Třeboni si v dubnu můžete nejen zasportovat, ale i pobavit a odpočinout. V průběhu celého měsíce se zde konají zajímavé akce, které jsme pro vás zde vypsali.

Kulturní akce v Třeboni -  BŘEZEN 2018

Kulturní akce v Třeboni - BŘEZEN 2018

Přijeďte na prodloužený víkend právě v měsíci březnu. Doporučujeme odemykání Lužnice, na zámku proběhne zahájení turistické sezóny na zámku nebo záverečný koncert zimních Třeboňských nocturen.

12310>>

AKCE ČERVENEC 2018

V měsíci červenci Vás v Třeboni čeká NĚKOLIK zajímavých a velkých akcí:

  • koncerty Lucie Bílé nebo Jakuba Smolíka
  • Třeboňský divadelní festival
  • Třeboňský nocturna
  • Koncerty Okolo Třeboně
  • Historické slavnosti Jakuba Krčína
  • Pivovarské slavnosti

Přijeďte si k nám do penzionu Říše odpočinout a načerpat síly.

více

Festival Okolo Třeboně 2018

Festival Okolo Třeboně patří mezi tradiční festivaly u nás. Nenechte si ho ujít a přijeďte k nám do Třeboně, kde léto začíná dříve. Levné ubytování najdete u nás v penzionu Říše.

více

Historické slavnosti Jakuba Krčína 2018

Přijeďte si do Třeboně užít trochu historie a zábavy při Historických slavnostech Jakuba Krčína, které se budou konat o víkendu 20. - 21. července 2018.

více

Pohádkový Chlum, 30. 7. - 3. 8. 2018

Čeká vás celodenní program pro děti - každý den jiná hraná pohádka, denní i noční pohádkový les, pěvecká soutěž „Zpívající ŽÁBA“ a spousty soutěží nejen na břehu, ale i ve vodě, pohádkové dílny pro nejmenší, pohádkové diskotéky a mnoho překvapení.

více

AKCE V ROCE 2018

Na jaké kulturní akce se můžete těšit v roce 2018?

Už známe termíny některých kulturních akcí, které se budou konat třeba při té váší dovolené v Třeboni.

 

Rezervujte si ubytování co nejdříve! Těšíme se na Vás.

více

Jak je u nás v Třeboni?

 

VIDEO z penzionu

Víkend pro dva

Užijte si skvělý romantický pobyt pro dva v romantickém městě Třeboň. Nabízíme Vám ničím nerušený romantické ubytování na klidném místě, v romantickém penzionu Říše obklopený přírodou, lesy a rybníky.

Tipy pro volný čas

úvodfotogalerieceníkkontaktypobytyFacebookYouTube
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím