facebook penzionu Říše
ubytování Třeboň Říše penzion

Ubytování na chalupě - Třeboňsko - jižní Čechy

Hledáte dovolenou na chalupě, která by byla umístěna v přírodě a přesto nedaleko města a další zábavy? Přijměte pozvání do klidné atmosféry chalupy v Domaníně,  která se nachází v srdci pohádkové přírody CHKO Třeboňsko. Okolí chalupy obklopují typické jihočeské rybníky a říčky, husté lesy, rozkvetlé louky a cyklostezky.

Chaty, chalupy - pronájem chalupy na Třeboňsku

Chalupa Říše je umístěna v typické jihočeské zástavbě, v srdci malebné vesničky Domanín. Objekt chalupy je nově zrekonstuovaný. Chalupu obklopuje velká zahrada, která je Vám k dispozici. Zde můžete posedět nebo si v zahradním krbu grilovat maso a další dobroty.

 

Pronájem chalupy Jižní Čechy

Chalupa v Domaníně je přímo ideální pro rodinnou dovolenou s malými dětmi, pro romantické ubytování ve dvou, ale také pro pořádání firemních akcí. V chalupě najdete rodinné apartmány nebo pokoje pro 2 až 4 osoby. Všechny apartmány a pokoje mají vlastní koupelnu s WC, apartmány mají navíc vybavenou kuchyňku.

Návštěvníci pokojů mají k dispozici lednici a rychlovarnou konvici, hrníčky, sklenky a lžičky přímo na pokoji. Pro skvělé snídaně a další stravování pak můžete využít naší restauraci 200 m od penzionu.

 

Další vybavení chalupy

  • úschovna kol pod střechou
  • WiFi připojení k internetu zdarma
  • parkování (viz informace)
  • zahrada se zahradním krbem, na kterém si můžete grilovat a péct dobroty
  • pergola s posezením a možností občerstvení

     

Okolí chalupy dále nabízí možnost cykloturistiky, turistiky, sportovního rybolovu, v zimních měsících pak běžkování.

 

Chalupa k pronájmuChalupa k pronájmu, levné ubytování na chalupě - Třeboňsko

Jsme schopni pro vás rezervovat celý objekt chalupy, např. pokud přijede větší parta přátel, pro firemní akce nebo dovolená několika rodin.

Neváhejte se nás zeptat na cenu, kterou pro Vás v tomto případě připravíme na míru.

 

Rezervace ubytování na chalupě Třeboňsko

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím