Ubytování na chalupě - Třeboňsko - jižní Čechy

Hledáte dovolenou na chalupě, která by byla umístěna v přírodě a přesto nedaleko města a další zábavy? Přijměte pozvání do klidné atmosféry chalupy v Domaníně,  která se nachází v srdci pohádkové přírody CHKO Třeboňsko. Okolí chalupy obklopují typické jihočeské rybníky a říčky, husté lesy, rozkvetlé louky a cyklostezky.

Chaty, chalupy - pronájem chalupy na Třeboňsku

Chalupa Říše je umístěna v typické jihočeské zástavbě, v srdci malebné vesničky Domanín. Objekt chalupy je nově zrekonstuovaný. Chalupu obklopuje velká zahrada, která je Vám k dispozici. Zde můžete posedět nebo si v zahradním krbu grilovat maso a další dobroty.

 

Pronájem chalupy Jižní Čechy

Chalupa v Domaníně je přímo ideální pro rodinnou dovolenou s malými dětmi, pro romantické ubytování ve dvou, ale také pro pořádání firemních akcí. V chalupě najdete rodinné apartmány nebo pokoje pro 2 až 4 osoby. Všechny apartmány a pokoje mají vlastní koupelnu s WC, apartmány mají navíc vybavenou kuchyňku.

Návštěvníci pokojů mají k dispozici lednici a rychlovarnou konvici, hrníčky, sklenky a lžičky přímo na pokoji. Pro skvělé snídaně a další stravování pak můžete využít naší restauraci 200 m od penzionu.

 

Další vybavení chalupy

  • úschovna kol pod střechou
  • WiFi připojení k internetu zdarma
  • parkování (viz informace)
  • zahrada se zahradním krbem, na kterém si můžete grilovat a péct dobroty
  • pergola s posezením a možností občerstvení

     

Okolí chalupy dále nabízí možnost cykloturistiky, turistiky, sportovního rybolovu, v zimních měsících pak běžkování.

 

Chalupa k pronájmuChalupa k pronájmu, levné ubytování na chalupě - Třeboňsko

Jsme schopni pro vás rezervovat celý objekt chalupy, např. pokud přijede větší parta přátel, pro firemní akce nebo dovolená několika rodin.

Neváhejte se nás zeptat na cenu, kterou pro Vás v tomto případě připravíme na míru.

 

Rezervace ubytování na chalupě Třeboňsko

[[FORMULAR id=form_151 title="Rezervace%20ubytov%E1n%ED%20z%20webu"]]

 

 

Co o nás říkají naši hosté?

další reference

Byly jsme v penzionu Říše ubytované poprvé letos na začátku července. Krásné prostředí, milí majitelé. Každý náš požadavek byl naplněn. Všem doporučujeme :-) Nezáleží na tom kde jsi, jaké je počasí, jací jsou lidé, ale jaké si to uděláš :-) Super. Mockrát děkujeme za krásnou dovolenou.

Dáša, Marcela, Soňa a Jana

Krasný a útulný penzion, pokoje hezké a čisté. Paní majitelka ochotná a příjemná. Přijížděli jsme po 23 hodině a nebyl to problém. Okolí hezké jako samotná Třeboň.

Petr H.

Krásný penzion v ještě krásnějším prostředí. Čisté a pohodlné ubytování, ochotný a příjemný personál a pizza, kvůli které se sem budu rád vracet. Ideální volba pro víkend i delší dovolenou – mohu jen doporučit.

Lukáš S.

 

Líbí se Vám náš penzion Říše u Třeboně?

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vás přivítáme a postaráme se o Vás!

rezervace ubytování v Třeboni

 

607 548 179

 

Majitel: Petr Rozboud, tel.: 602 226 170

IČ: 45025215
DIČ: CZ6611271139

Sledujte nás na:

Adresa ubytování:

Domanín 27, 379 01 TŘEBOŇ

 

Náš penzion patří k oblíbeným ubytovacím zařízením návštěvníků z portálu MegaUbytko, kteří nás najdou v regionálních katalozích

ubytování Jižní Čechy a ubytování Domanín. Rezervujte si pobyt u nás i Vy. Přivítáme Vás s otevřenou náručí.