facebook penzionu Říše

Ubytování Třeboňsko

Vyberte si své ubytování z nabídky penzionu Říše

V penzionu najdete rodinné apartmány nebo pokoje pro 2 až 4 osoby. Vyberte si své ubytování, které splní vaše požadavky na skvělou dovolenou na Třeboňsku!

Všechny pokoje i apartmány mají vlastní koupelnu a WC, kuchyňku (mikrovlnka, rychlovarná konvice, základní nádobí) a připojení na internet WiFi.
Všechny pokoje a apartmány jsme připravovali a zařizovali stylově, s domácí péčí.

 

Denně pro vás připravujeme čerstvé snídaně na objednání předem, které si můžete vychutnat na zahradě penzionu, pod pergolou nebo.  
Nabízíme také ubytování s polopenzí se stravování v naší Domanínské hospůdce. Pro větší skupiny hostů zajistíme snídaně, obědy i večeře.

 

Vyberte si své ubytování:

Pokoje:

  • 4 x dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a WC. Součástí pokoje je přípojka na internet, chladnička a varná konvice.
  • 1 x třílůžkový s možností přistýlky s vlastní koupelnou a WC. Součástí pokoje je přípojka na internet, chladnička a varná konvice.
  • 1 x čtyřlůžkový pokoj (dvě oddělené ložnice) s vlastní koupelnou a WC. Součástí pokoje je přípojka na internet, chladnička a varná konvice.

Více ve fotogalerii >>

Apartmány:

  • 2 x čtyřlůžkové apartmány s vlastní koupelnou, WC a kuchyňkou. Součástí vybavení je mikrovlná trouba, lednice, varná konvice.
  • 1 x čtyřlůžkový apartmán (dvě oddělené ložnice) s vlastní koupelnou, WC a kuchyňkou. Součástí vybavení je mikrovlná trouba, lednice, varná konvice.
  • 1 x třílůžkový apartmán s vlastní koupelnou, WC a kuchyňkou pro přípravu studené kuchyně. Součástí vybavení je mikrovlná trouba, lednice, varná konvice.
  • 1 x dvoulůžkový apartmán s vlastní koupelnou, WC a kuchyňkou pro přípravu studené kuchyně. Součástí vybavení je mikrovlná trouba, lednice, varná konvice.

Více ve fotogalerii >>

 

Kapacita celého penzionu je 32 lůžek.

Možnost zapůjčení mobilní klimatizace na pokoj (za mírný poplatek).

Domácí mazlíčky ubytujeme po domluvě.

 

Úschovna kol přímo v penzionu

Úschovna kol přímo v penzionu

Vaše kola si můžete bezpečně uschovat v uzamykatelné místnosti s kolostavem. Můžete si zde uschovat i jiné potřeby nebo kočárky.

více
Soukromá posilovna pro naše hosty

Soukromá posilovna pro naše hosty

Při dovolené u nás můžete aktivně odpočívat. K dispozici je Vám menší, soukromá posilovna, kterou můžete kdykoliv využít.
Nově je posilovna vybavená VacuShapem.

více
Penzion nabízí dárkové poukazy na míru

Penzion nabízí dárkové poukazy na míru

Věděli jste, že pobyt v penzionu Říše na Třeboňsku můžete i věnovat? Je to snadné. Stačí vyplnit online formulář, zvolit Vámi vybranou částku a dárkový poukaz někomu věnovat!

více

Festival Okolo Třeboně 2019 - KONCERTY

Festival Okolo Třeboně patří mezi tradiční festivaly u nás. Nenechte si ho ujít a přijeďte k nám do Třeboně, kde léto začíná dříve.

 

Levné ubytování najdete u nás v penzionu Říše.

více

AKCE V ROCE 2019

Na jaké kulturní akce se můžete těšit v roce 2019?

Už známe termíny některých kulturních akcí, které se budou konat třeba při té váší dovolené v Třeboni.

 

Rezervujte si ubytování co nejdříve! Těšíme se na Vás.

více

Jak je u nás v Třeboni?

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím