facebook penzionu Říše
ubytování Třeboň Říše penzion

Vyjížďky lodí po rybníce Svět

Kdo by nechtěl obeplous Svět za jednu hodinu? V Třeboni máte jedinečnou možnost si tento sen splnit! Z mola hráze rybníka Svět v Třeboni vyplouvá loď na vyhlídkovou plavbu po jednom z největších rybníků v České republice s názvem Svět.Vyjížďky lodí po rybníce Svět v Třeboni

Dvoupatrová výletní loď je v provozu každý rok od dubna do konce listopadu. Především v letních měsících je plavba lodí zážitek, především pro děti. Pokud tedy budete trávit svou dovolenou v našem penzionu Říše, doporučujeme Vám plavbu uskutečnit.

Loď vyplouvá v tyto měsíce denně z přístavního mola nedaleko centra města, vždy od 10 hodin dopoledne v sezóně pak v 9 hodin. Poslední plavba je v 17 hodin, o prázdninách v 18 hodin. Za nepříznivého počasí (silný vítr, vytrvalý déšť, bouřka) loď nevyplouvá. Minimální počet osob pro vyplutí je 5.

Na lodi je kdispozici bar a ve středu a v sobotu od 16, 17 a někdy 18 hodin hraje k tanci a poslechu živá swingová hudba.

Ceník:

  • dospělí, senioři, ZTP  140 Kč
  • děti 3-14 let     70 Kč
  • kolo, pes, kočárek   50 Kč
  • děti 0-2 roky, průvodce k ZTP/P    Zdarma 
  • možnost pronájmu celé lodi

Informace na telefonu: 608 597 782

email: flyma@volny.cz

www.lodnidoprava.info

Rezervujte si ubytování v našem penzionu a zažijte plavu po rybníce Svět!

 

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím