facebook penzionu Říše
ubytování Třeboň Říše penzion

Zoo Dvorec u Borovan

Zoo Dvorec u Borovan je místo, kde můžete strávit celý den. Zázemí ZOO je skvělé, mimo zajímavých výběhu s exotickými zvířaty zde najdete občerstvení s klobáskami, točeným pivem a dalšími dobrotami. V nabídce najdete i spoustu suvenýrů a dalších drobností. Tato rodinná ZOO se nachází pouhých 15 km od penzionu Říše, je proto ideálním místem pro výlet s celou Vaší rodinou.Zoo Dvorec u Borovan nedaleko penzionu Třeboň Říše Vyrazit můžete na kolech nebo autem, rádi Vám v našem penzionu poradíme s trasou.

Pravidelně se zde konají akce typu Den dětí, zahájení sezony, oslava založení parku, rozloučení s prázdninami nebo křtiny narozených mláďat.

V ZOO najdete zácné tygry indické, levharty skvrnité, lemury, velblouda dvouhrbého a další neméně zajímavá zvířata, mezi něž patří některé domestikované druhy, které v Evropě postupně mizí – prase mangalica, ovce quessanská, ovce cápová. Nesmíme opomenout ani vybudování bezbariérových chodníků pro návštěvníky a parkoviště.

Kde najdete ZOO Dvorec

Park exotických zvířat o. p. s. Dvorec najdete jen 15 km od našeho penzionu Říše, uprostřed cesty mezi Borovany a Trhovými Sviny.

Do zoo se dostanete pohodlně autem - pro návštěvníky je k dispozici parkoviště, autobusem nebo vlakem. Pro ty, kdo rádi chodí pěšky, je možnost dojet linkovým autobusem do Dvorce a odtud 800 m pěšky, případně vlakem do Borovan a odtud po červené asi 4 km lesem.

Zoo Borovany najdete jen 15 km od penzionu Říše Třeboňsko


Zvětšit mapu

Rezervujte si ubytování v našem penzionu Říše již nyní!

Pokud se Vám naše ubytování v penzionu líbí, můžete si ho zarezervovat pomocí tohoto rezervačního formuláře. Rezervovat si ubytování můžete i telefonicky: 777 852 409 nebo e-mailem pension@rise-trebonsko.cz

Ubytování u nás najdete po celý rok za 400 - 490 Kč za noc, více informací v ceníku >>

Další a podrobnější infomace najdete na www.zoodvorec.cz

Zavřít

VOLNÉ POKOJE OD 1. SRPNA 2020

Hledáte ubytování v Třeboni na léto? Nabízíme Vám poslední volné pokoje:

apartmány - fotogalerie >>

pokoje pro 2 až 3 osoby - fotogalerie >>

 

Volejte ihned: 702 124 973

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím